Susitikimas/stovykla su Kėdainių atvirąją jaunimo erdve

June 3, 2019

Paskutinį gegužės penktadienį su būriu jaunuolių iš atvirosios jaunimo erdvės Varniuose ir  Telšių atvirojo jaunimo centro pajudėjome link Kėdainių,  į susitikimą su Kėdainių atvirosios jaunimo erdvės jaunuoliais. Kėdainių atvirosios jaunimo erdvės jaunuoliai ir darbuotojos mus pasitiko svetingai ir oficialiai, buvo pakviestas miesto meras ir Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centro direktorė, kuriems buvo pristatytas projektas „Mes galim daugiau“, kurio dėka galėjome pasisvečiuoti ir susipažinti su Kėdainiais. 

Buvo suplanuota mums išbandyti „Pabėgimo kambarį“, orientacinį nežinomoje aplinkoje, ekskursija į „Lifosos“ gamyklą ir jos „gipso kalnus“o taip pat padedant gidui susipažinti su Kėdainių istorija ir jo senamiesčiu. Nakvynės vieta buvo labai gražioje vietoje prie Nevėžio, kur galėjai klausytis įvairių paukščių čiulbėjimų, o ypač išryškėjo lakštingalos čiulbėjimas.  

Jaunuoliai turėjo galimybę pamatyti kaip ir kuo gyvena Kėdainių jaunimo erdvės jaunuoliai, susipažinti su bendraamžiais ir labiau pažinti save, kai nesi tau priprastoje aplinkoje ir nieko nepažįsti. 

Ši kelionė buvo vykdoma iš projekto „Jaunimo balsas“, kurį finansuoja jaunimo reikalų departamentas.

 

   

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now