Taip gali ir Tu!

April 14, 2016

Čia apie tai, kaip lietingas trečiadienio vakaras gali tapti linksmu ir jaunuolių šypsenos priverčia Tave pamiršti apie lietų ir šaltį už lango... Bet vikas nuo pradžių...

2016 m. balandžio 13 d. Pavandenės bendruomenės namuose, atvykstantys jaunimo darbuotojai, šį kartą ne patys bandė užimti jaunuolius. Viena iš aktyviai dalyvaujančių merginų – Modesta, pareiškė norą suorganizuoti renginį ir jai buvo suteikta tokia galimybė. Taip mergina išbandė savo jėgas naujoje veikloje ir mokėsi planuoti renginį nuo A iki Z.

Taigi, kaip viskas vyko?

Mergina buvo pasiruošusi prezentaciją, kurios kiekviena skaidrė atspindėjo penkerių metų mobilaus darbo gyvenimą. Vakaras prasidėjo su karaoke dainomis, tad visą vakarą ir buvo siūbuotą į ritmą. Jaunuoliai ir jaunimo darbuotojai žaidė žaidimus, kurių metu buvo mokytąsi, kaip teisingai užduoti klausimus, kaip reikia stebėti komandos narius, norint išsiaiškinti, kur gi ta žaidimo esmė, koks svarbus yra kitų žmonių palaikymas. Jaunuoliai patys labai energingai ir aktyviai siūlė žaidimus, atliko sugalvotas užduotis. Vakaras užsibaigė kalbomis ir diskusijomis.

 

 

 

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now