Žaidimų ir filmų naktis

December 28, 2012

 2012 metais gruodžio 7-8 dienomis, vykdant Jaunimo reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos "Veikime kartu" projekto numatytą veiklą Varnių kultūros ir jaunimo centre organizuota žaidimų ir filmų naktis.

Šiais metais žaidimų naktis pasitiko dalyvius su naujais loginiais žaidimais „Quoridor“ ir kelioniniu stalo žaidimu „Monopolis“ bei detektyvinio žanro „Mister X“ iš mūsų gerųjų „Galvosūkių pasaulio“. Taip pat įsigijome inventorių stalo tenisui, kur žaidimų nakties metu buvo surengtas turnyras. O stalo tenisą padovanojo Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokytojas E. Skrodenis. Išduosime viešą paslaptį, jei stalo žaidimai nepatinka, jaunimui pavasariop pasiūlysime sužaisti ir smagių lauko žaidimų, tokių kaip „Petanke“ bei „Vikingų kubas“, o taip pat kviesime į krepšinio aikštelę.

Žaidimų nakties metu buvo žaisti įvairūs žaidimai, tračiau populiariausias išlieka stalo tenisas, biliardas. Prie šių stalų gausiai renkasi jaunimas. Taip pat, žaidimų nakties metu vyko ir maisto gaminimo užsiėmimai. Jaunimas gamino įvairias mišraines, o skonis nenuvylė. Bet jaunimas, nebūtų jaunimas, jei be žaidimų sugalvotų pažiūrėti ir filmų. Taigi, smagi naktis tapo ir filmų naktimi.

Be to, žaidimų nakties metu užmigusius išgražinti spalvingais ornamentais. Tai jau tapo smagi tradicija. Taigi, žaidimų naktis tampa iššūkiu – turi žaisti, kad neužmigti. Tą naktį nemiegojo apie 20 dalyvių.

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now