© 2015 Arūnas Daubaris

Sukurta HTML5
 

Išgyvenimo pamokos - 5 dienų stovykloje

September 28, 2012

 

Dar vasarą, o čia toks trumpas jos atspindys įpusėjančiame rudenyje, Varnių kultūros ir jaunimo centras organizavo 5 dienų išgyvenimo stovyklą, kurią finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinių paslaugų priežiūros departamento (SADM) vykdant programos "Veikime kartu" projektą.

2 dienos stovykla buvo Varnių jaunimo centro patalpose, čia galėjo ateiti kiekvienas ir pabandyti išgyvenimo užduočių, žaidimų, loginių užduočių. Kitos 3 dienos vyko gamtoje, prie Ruškio ežero. Čia išvyko keletas jaunuolių, kurie buvo tvirtai pasiryžę atlaikyti išbandymus gamtoje.

Iš pažiūros lengvi žaidimai, komandinės, loginės užduotys tik atrodė busiančios lengvos. Prasidėjus kuriai nors užduočiai pritrūkdavo energijos, komandinės ugnelės, noro ar dėl kitų priežasčių - užduotys buvo įveikiamos sunkiai. Jeigu taip galima pasakyti, stovyklos programos dar neprasidėjus, dalyviai "krito" kaip lapai.

Per šias 5 dienas dalyviai ne tik žaidė, lankė Lopaičių piliakalnį ir klausėsi gamtos garsų, bet ir aktyviai leido laiką, sprendė užduotis, diskutavo, daug bendravo ir patyrė nemažai iššūkių, kurie stiprina žmogų. Geriau pažįsti save ir aplink esančius.

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now