VARNIAI burbuliavo su visa Lietuva

August 24, 2012

 Kas tas burbuliatorius? Kaip rašo puslapis http://laimikis.lt/vejo-pakavimas/ “Burbuliatorius” – tai reguliarus miesto žaidimas, kuris vyksta visą vasarą, kas antrą pirmadienį, 18.3, Lietuvos ir užsienio miestuose. Prie idėjos palaikymo prisijungė ir Varniai.

Rugpjūčio 22 diena nuo ryto buvo apniukusi. O įdienojus lietaus lašų vis daugėdavo. Artėjant burbuliatoriaus valandai (18.30) lietus įsismarkavo ir atrodė, pirmasis? Burbuliatorius Varniuose nuplauks drauge su lietumi. Tačiau prasidėjus burbuliatoriui, kuris vyksta ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje, lietus nustojo lyti, liko tik apniukęs dangus.

Nors į renginį susirinko negausus būrys jaunimo, tačiau esančių vėjo pakavimo įrankių visiems neužteko, tad keliems teko stebėti procesą. Įdomu tai, kad Varnių parduotuvėje nebuvo įmanoma rasti burbulų buteliukų, o gaila :) Būtų buvę daug spalvingų, mažų, tarp didelių burbulų, burbuliukųJ

Pirmieji jaunuoliai „pakuoti vėją“ pradėjo tie, kurie jau turėjo galimybę išbandyti tai, dar prieš burbuliatoriaus pradžią. Vieniems sekėsi geriau, kitiems prasčiau, tačiau praktika ir procesas davė rezultatų. Jaunuoliai kuo toliau, tuo didesnius burbulus išpūsdavo ir iš aplinkinių sulaukdavo nuostabos šūksnių, emocingų veidų ir didelio noro iš kitų jaunuolių, patiems tai išbandyti.

Kas norėjo, visi galėjo išbandyti „supakuoti vėją“, tik vos spėjo fotografai fiksuoti didžiulius burbulus, emocijas ir procesą :) Jaunuoliai keitėsi ir burbulus pūsti pradėjo tie, kurie dar nebandė. Truputis praktikos ir jie patys įgudo „pakuoti vėją“ dideliuose burbuluose. Tie, kas nenorėjo stebėti proceso ir laukė įrankių, sugalvojo burbulus pūsti rankų pagalba. Prie jų prisijungė ir kiti. Ar burbulų tirpalas buvo nepakankamai putotas ar oras čia nedėkingas, tačiau  rankomis gaminti burbulus sekėsi prasčiau. Nebuvo putų. Bet kai kam tikrai sekėsi ir išpūsdavo gan didelius burbulus, juos pagaudavo ir visokias formas darinėjo.

Burbuliatorius taip įtraukė, kad laikas prabėgo netikėtai ir labai greitai. Gaila, bet burbulų skystis pasibaigė, o ir lietus pradėjo lašnoti, o žaidybiškai ir smagiai nusiteikę jaunuoliai susirinko Varnių jaunimo centre, kur „arbatos klube“ dalinosi įspūdžiais apie burbuliatorių, išbandė rankų magiją ir klausėsi istorijų.

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now